Yhteystiedot

Helpdeskin puhelinnumero

Fastroin helpdesk palvelee kaikkia asiakkaitaan arkisin klo 8-16.00 maksullisessa numerossa: 010-3278000*.  Helpdeskin yhteystiedot ja tukipyyntölomake löytyvät helpdesk-sivulta.

Myynti

sales@fastroi.com

toimitusjohtaja

Risto Jalovaara

+358 50 60 357 risto.jalovaara@fastroi.com
daniel mikkola
myyntipäällikkö

Daniel Mikkola

+358 44 559 9467 daniel.mikkola@fastroi.com
mika ahonen fastroi
myyntipäällikkö

Mika Ahonen

+358 44 056 5453 mika.ahonen@fastroi.com
henrika seren-johansson Fastroi
Customer Success Manager

Henrika Serén-Johansson

+358 40 561 6567 henrika.seren-johansson@fastroi.com
Customer Success Manager

Marjo Kari

+358 40 415 8850 marjo.kari@fastroi.fi
jussi ahtiainen fastroi
operatiivinen johtaja

Jussi Ahtiainen

+358 40 724 3890 jussi.ahtiainen@fastroi.com
kristiina arola Fastroi
henkilöstöpäällikkö

Kristiina Arola

+358 44 711 0011 kristiina.arola@fastroi.com
mervi hyvarinen-saarelainen Fastroi
tuotejohtaja

Mervi Hyvärinen-Saarelainen

+358 40 581 5736 mervi.hyvarinen@fastroi.com
johanna tanninen fastroi
markkinointi- ja viestintäjohtaja

Johanna Tanninen

+358 440 386 117 johanna.tanninen@fastroi.com
markkinointikoordinaattori

Heli Puhakka

+358 50 476 5818 heli.puhakka@fastroi.com
taloushallinnon asiantuntija

Arja Pesonen

+358 50 4759925 laskutus@fastroi.com


Vierailuosoitteet

Joensuu:
Joensuun Tiedepuisto
Länsikatu 15
4A-rakennus, 5. krs
80110 Joensuu

Pdf-kartta Joensuun toimistolle

Vantaa:
Fastroi Oy
Aviabulevardi I
Karhumäentie 3
01530 Vantaa

Tampere:
Fastroi Oy
Finlaysoninkuja 9
33210 Tampere

UK office:
Fastroi Ltd.
West Lancashire Investment Centre, Whitemoss Business Park
Skelmersdale WN8 9TG

Laskutusosoitteet

Verkkolaskut:
Fastroi Oy
OVT 003718515600
Verkkolaskuoperaattori OpusCapita Group Oy – Itella
Operaattorin välittäjäntunnus E204503

Skannattavat paperilaskut:
Fastroi Oy (OpusCapita skannauspalvelu)
PL 90839
00063 LASKUNET

Tarkemmat ohjeet laskutukseen liittyen. Avaa ohje

Saattaisit olla kiinnostunut myös näistä

Fastikset

Fastroin toiminnan ytimen ja arvomaailman takaa löytyy tiivis ja aktiivinen työyhteisö. Tutustu porukkaamme paremmin – tätä kaikkea on olla “fastis”.
Lue lisää!

Rekrytointi

Kiinnostaisiko tulla kehittämään huolenpitoa helpottavaa teknologiaa?
Avoimet työpaikat

Yhteydenotto

Kiinnostuitko tuotteistamme? Jätä yhteystietosi, niin olemme sinuun pian yhteydessä.
Ota yhteyttä!